Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Köprüköy/Erzurum
Özel Teknik Servis Hizmeti

Köprüköy Ferre Servisi

0 850 307 34 38

Köprüköy Ferre Servisi İletişim Bilgileri

📱 Köprüköy Ferre Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Köprüköy Ferre Servisi AdresiKöprüköy/Erzurum
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 103 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Köprüköy Ferre Servisi olarak Köprüköy/Erzurum bölgesinde Köprüköy Ferre cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Köprüköy genelinde Köprüköy Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Köprüköy Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Ferre marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Köprüköy/Erzurum bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Ferre cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Köprüköy Ferre Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Köprüköy ve Erzurum genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Köprüköy Ferre Servisi hattını aramanız yeterlidir; Köprüköy/Erzurum bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Köprüköy Klima Servisi, Köprüköy Kombi Servisi, Köprüköy Televizyon Servisi.

Köprüköy Ferre Servisi — Sık Sorulan Sorular

Köprüköy Ferre Servisi telefon numarası nedir?

Köprüköy Ferre Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Köprüköy Ferre Servisi yetkili servis mi?

Köprüköy Ferre Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Köprüköy Ferre Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Köprüköy Ferre Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Köprüköy/Erzurum bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Köprüköy Ferre Servisi hangi arızalara bakıyor?

Köprüköy Ferre Servisi Köprüköy/Erzurum bölgesinde Ferre buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Köprüköy Ferre Servisi çalışma saatleri nedir?

Köprüköy Ferre Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Köprüköy Ferre Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Köprüköy Ferre Servisi Ferre marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Köprüköy Ferre Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Köprüköy Ferre Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Köprüköy Ferre Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Köprüköy Ferre Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Ferre cihazlara özel servis hizmeti verir.

Köprüköy Ferre Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Köprüköy Ferre Servisi kapsamında Köprüköy bölgesinde Ferre cihazlarınız için özel servis.

Köprüköy Ferre Servisi kapsamında Köprüköy bölgesinde Ferre marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Ferre ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Ferre cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Köprüköy Ferre Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Köprüköy genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Ferre cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Köprüköy Ferre Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Ferre cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Köprüköy bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Köprüköy Ferre Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Ferre cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Köprüköy bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Köprüköy Ferre Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Köprüköy Ferre Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Köprüköy Ferre Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Köprüköy bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Köprüköy Ferre Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Köprüköy Ferre Servisi — Müşteri Yorumları

Köprüköy, Erzurum — müşteri geri bildirimleri
Ayşe T.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy Ferre Servisi hattından randevu aldım. Köprüköy bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Köprüköy
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Köprüköy Ferre Servisi hattını öneririm. Köprüköy bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Köprüköy
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Köprüköy için güvenilir özel servis.

Burak C.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy Ferre Servisi üzerinden iletişime geçtim; Köprüköy adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy Ferre Servisi ekibi Köprüköy adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Köprüköy
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Köprüköy bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Ayşe T.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy Ferre Servisi hattından randevu aldım. Köprüköy bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Köprüköy
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Köprüköy Ferre Servisi hattını öneririm. Köprüköy bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Köprüköy
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Köprüköy için güvenilir özel servis.

Burak C.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy Ferre Servisi üzerinden iletişime geçtim; Köprüköy adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Köprüköy
★★★★★

Köprüköy Ferre Servisi ekibi Köprüköy adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Köprüköy
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Köprüköy bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Köprüköy Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Köprüköy Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Köprüköy Ferre Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Köprüköy mahallelerinde Ferre cihaz servisi

Köprüköy ilçesinde listelenen mahallelerde Ferre marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Akçam Mah. Alaca Mah. Ataköy Mah. Ağcaşar Mah. Aşağıkızılkale Mah. Aşağıçakmak Mah. Buğdaylı Mah. Camikebir Mah. Derebaşı Mah. Dilek Mah. Duatepe Mah. Dumankaya Mah. Emre Mah. Eyüpler Mah. Eğirmez Mah. Geyikli Mah. Gölçayır Mah. Güzelhisar Mah. Ilıcasu Mah. Karataşlar Mah. Kayabaşı Mah. Kıyıkonak Mah. Marifet Mah. Mescitli Mah. Ortaklar Mah. Pekecik Mah. Sarıtaş Mah. Savatlı Mah. Soğuksu Mah. Topçu Mah. Yapağılı Mah. Yağan Mah. Yemlik Mah. Yeşilöz Mah. Yukarıkızılca Mah. Yukarıkızılkale Mah. Yukarısöğütlü Mah. Yılanlı Mah. Ziyaret Mah. Çullu Mah. Örentaş Mah. Şehitler Mah.

Köprüköy — 42 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara